| ella_4016 a întrebat:

sunt clasa a 10 de liceu si imi place de un baiat care este zodia taur, ca si mine. el este clasa a 11 a. mi-a placut de el mult timp in secret si am asteptat sa faca el primul pas, dar el nu ma observat. pana la urma am facut eu rost de id-ul lui si l-am bagat in lista. de la o vreme vorbim pe mess, el imi face complimente, dar atat. la scoala ne salutam si atat. cm as putea sa vorbesc mai mult cu el? avem cateva lucruri in comun dar eu sunt putin timida. imi zambeste mereu cand ma vede, dar as vrea sa ne cunoastem mai bine

3 răspunsuri:
| Blackflake a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti cu el personal. Dar sa vorbesti cu el ca si cum ati fi doar amici.In primul rand trebuie sa-i fi cel mai bun prieten, trebuie sa yi castigi increderea dezinteresat.Asa o sa-l cunosti si mai bine si o sa vezi daca chiar iti place de el si daca lui ii place de tine.Baietii fac foarte usor complimente fetelor mai ales pe messenger, dar asta nu inseamna ca ii place de tine. O sa afli daca iti place cu adevarat si daca te place cu adevarat doar cunoscandul personal.Astea e parerea mea.(mentionez ca sunt baiat).

| Karelia123 a răspuns:

Pai fii si tu mai sociabila si incearca sa il intrebi daca are prietena, daca a avut si chestii din astea!

| biiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el, sa iesiti la un sucthinking restul va veni de la sine. daca si el te place o sa faca primul pasbatting eyelashes