| Şveț_Alex_1987 a întrebat:

Buna!
Sunt clasa a 7-a si deja ma gandesc la liceu. Vreau unul cu profil economic.Nu ma intereseaza foarte mult media.Nu stiu ce sa aleg intre kirițescu kretzescu sau virgil madgearu.Ma intereseaza profesori programul si pregatirea liceului adc sali de clasa performanta ofer cu mare drag funda

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Specifică și localitatea că sunt mai multe licee cu acest nume. Oricum, încă mai ai timp să-ți alegi un profil. Nu te grăbește nimeni.

| Şveț_Alex_1987 explică:

Bucuresti si vreau economic