| StefanAndrei99 a întrebat:

sunt clasa a 7a; eu si colegii mei am cumparat o minge, dar cei de a 8a ne-o dau mereu dupa scoala.Intrebarea este ce ar trebui sa facem, profesorul de sport i-a vazut zi nu le-a atras atentia.

8 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Mai astepti 2 luni si o sa fi tu a 8-a... daca esti molau oricine o sa se ia de tine nu dai mingea si gata ce atata...

| StefanAndrei99 explică (pentru crysty97):

Baa chiar daca nu dau mingea vin aia cate 7 si ne-o ia ce sa mai fac, astia de la mine nu sunt uniti si apropo nu sunt molau angry

| eliaclodia a răspuns:

Sa mergeti la directoare, e treaba ei.

| neacsualex99 a răspuns:

Cel mai bine gasiti-va un loc unde sa va jucati fara sa vina si ei(unul dintre voi poate are o curte mare), intalnitiva si jucativa pe drum sincer nu stiu ce sa zic asa se iau toti cei de a8a de noi ei sunt smecheri ca sunt mari! Sper ca te-am ajutat FUNDA!

| SnowIce a răspuns:

Numai veni cu mingea oricine a patit-o de la cei mari..acum asa fac si eulaughing

| StefanAndrei99 explică (pentru SnowIce):

Am dat toti bani si nu putem sa o luam acasa sau sa o lasam in clasa pentru ca sunt alti nebuni la noi in clasa

| Mariaaa234 a răspuns (pentru SnowIce):

Ai dreptate!