| RaulxD a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si as vrea sa ma inscriu la liceul de teologie[Ortodox] in Baia Mare. Ce parere aveti de acest liceu si cam cat m-ar costa internatul? Funda xD!

Răspuns Câştigător
| Sandy_2698 a răspuns:

Salut :d. da de unde oh go on. iti amintesc (adica banuiesc ca stii daca te gandesti sa mergi acolo) ca este profil de asistenta sociala ceea ce e super. in plus dupa liceu poti sa-ti schimbi planurile laughing. eu am facut profil de muzica la arta si nu mai am treaba cu muzica numa ca hobbybatting eyelashes. e ok liceul, si eu ma gandeam sa merg acolo :d. am prieteni "teologi" si numai lucruri de bine audwinking.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pareri bune si pareri rele. in primul rand nu prea sunt fete, in al doilea rand ca sa ajungi preot trebuie sa ai cu adevarat har si o vointa de fier ca sa nu cedezi tentatiilor din jur (fumat, sex, alcool etc). singura parere buna este ca ajungi in rai cand o sa mori si ca este o meserie destul de banoasa. sincer sa fiu asta imi doream si eu de mic dar cu timpul m-am schimbat, oricum bafta happy