| alexlory a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si trebuie sa ma hotarasc la ce liceu sa merg.Eu mi-as fi dorit foarte mult sa merg la pedagogic, dar din pacate nu se face anul acesta. Ce sfaturi imi dati, la ce liceu sa merg? dau funditahappy

1 răspuns:
| oanaelena95 a răspuns:

Poi daca vrei sa urmezi pedagogia si acel liceu nu se face anul acesta ai putea alege altul care sa contina acest profil dar depinde si de media ta de admitere! uita-te in brosura de anul tecut si vei vedea profilul tau la mai multe licee iar in functie de media pe care o vei avea iti vei alege si liceul!kiss