| n0usti0u a întrebat:

Bună!
Sunt clasa a IX-a pe profil mate-info, de la bunul început nu am vrut sa intru pe acest profil deoarece știam că nu mă voi descurca, acum am de dat corijența la mate, chiar daca nu am înțeles prea multe în acest an școlar, îmi dau silința ca să pot trece clasa pentru că vreau să mă transfer. Profesoara de matematica este de fel foarte rigidă și mă tem sa nu rămân repetent (am încercat să fac și meditații și tot nu pot înțelege matematica).
Îmi puteți da câteva sfaturi?
La corijentă este neapărat să mă asculte și din teorie sau face cum crede dna că este cel mai potrivit?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Corgența e in 2 săptămâni n-avem cu ce te ajuta. Intreb-o ce să inveți ca și cum tu n-ai avea habar...