| habarnamcenume a întrebat:

Sunt cls. a 7-a si imi place de un baiat care este a 8-a. Eu nu stiu daca el ma place, se uita dupa mine dar nu stiu pana la prba contrarie. Cum as purea sa il abordez pe messenger sau facebook in asa fel in cat sa nu par nici disperata (pentru ca nu sunt), nici sacaitoare sau plictisitoare? Acum un an spunea ca nu ma place dar nu am mai vorbit cu el de atunci si acum imi da semne....Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| Aleksxxx a răspuns:

Pai in primul rand intraba-l fata-n face ce face, incearca sa eviti facebook sau mess, ca nu traiesti prin ele,