| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt cosmyna si doresc sa aflu cum pot cuceri un baiatt care imi ieste foarte drag cu toate ca m-am certat cu el si acum ee cu altcineva dar in acest timp pe mine ma iubeste un bait pe care si eu il iubesc defpt ii iubesc pe amun2 ce sa fac ca eu il iubesc mai mult pe cel care e cu alta dar ma iubeste dar il iubesc si pe cel care nu are pe nimeni?

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Eu zic sa te combini cu cel care este singur si atunci cand prietenu care e cu fata se despart sa te combini cu el, daca nu iti mai place de cel singur, daca iti place ramai cu el si gata! dar, cel mai bine este sa nu te combini cu cel care are prietena pentru ca o sa aiba probleme cu cealalta fata!

fa ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa-l iubesti si sa fii cu cel care te iubeste mai mult. o idee? fii cu cel care te-ai certatwinking