| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Cristina imi dati poreclek eu nhs plsz funoi pentru cea mai faina:*star

8 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Kriss
Cris
Cristi
Crissu'
Cristinik

| Lorena a răspuns:

Buna!happy
Criss
Crissu'
Cristinuta
Cristinica
Ina
Sper ca te-am ajutat!kiss
Bafta!kiss

| Rihanna a răspuns:

Xtina, icstyna

| justAgirl_8912 a răspuns:

Kiki. kikina...

| Adyr0 a răspuns:

Kitty, Cookie, Kiss FM laughing, Kissa, Kiss, Isa, Tina.

| PeeWeeVi a răspuns:

Pai ar trebui sa ne spui cum arati fizic daca practici vreun sport...chestii din astea...
dar ai putea spune ceva de genul ''coco'' si sa adaugi coco inaintea cuvintelor nu mereu doar cateodata pentru. ca tu si gasca ta veti rade de muriti crede-ma si acum mai rad prietenii de chestia astarolling on the floor
ceva de genul:''Ne cocointalnim la cocomall sambata! O sa ne cocodistram!rolling on the floor''
sa-mi spui daca mere
sunt curioasabig grin
pa:*

| Sisuu a răspuns:

Buna! Uite cateva porecle :
Cristinna

Crissu

Crissa

Khristina

Khristinne love struck

Issu

Chriss

Khriss

Sper sa iti placa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chriss
Chrisu