| rucs a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 2 ani si il iubesc insa sincer nu stiu ce se intampla cu mine cand sunt cu el, sunt irascibila, ma enervez foarte tare. Oare ce se intampla?

1 răspuns:
| InoTkd95 a răspuns:

Stii care e chestia : poate iti spune niste lucruri pe un ton care pe tine te enerveaza. Si eu sunt la fel dar eu ma vad rar cu prietenu meu si daca face ceva ii intorc spatele gen no talking si zambesc. Atunci isi da seama ca ceva nu mi-a placut. Baietii nu stiu sa se exprima asa cum vrem noi si trebuie sa ii iertam si sa intelegem partea buna a lukrurilor pe care ni le zic. Daca mai vrei sa ma intrebi lasa. mi mesaj privat. Pupici si succes!:*