| GaBrIeLa2786 a întrebat:

Sunt cu un băiat de 5 luni si desi am incredere in el nu stiu sigur daca sa fac dragoste sau nu cu el. As vrea câteva sfaturi, păreri, experiente. Vreau sa stiu in primul rand cât de tare doare, cam ce trebuie sa fac, cum va fi după ce am făcut sex, cum va fi a doua oară...Si tot ce îmi puteți spune. Dau fundăăăăă ????????????????

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ai fi pregătită și ai vrea să faci asta, ai face-o nu ai pune întrebări unor străini dacă ești sau nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să amâni, până vei fi sigură pe tine.
Să căuatați un loc unde să nu fiți deranjați.
Doare, dar nu foarte tare.
Nu trebuie să faci nimic special, să îl lași pe el să facă.
După ce ai făcut sex, o să vezi tu cum va fi, pentru fiecare e diferit.
A doua oară nu va fi la fel ca prima dată.
Dă-i lui funda, să și-o lege după.

| MPersephone a răspuns:

Daca ai intrebarile astea, inseamna ca nu esti pregatita.

| GaBrIeLa2786 explică (pentru MPersephone):

Păi nu e normal sa-mi pun o mie de întrebări cand urmează să fac un pas important?

| MPersephone a răspuns (pentru GaBrIeLa2786):

Daca ar fi ele intrebari constructive, dar asa sunt temeri pe care incerci cumva sa le inlaturi.
Dar fie, pe mine m-a durut. Tare. Si nu doar prima sau a doua oara. De vreo 5 ori a fost o durere mare. Dupa asta o perioada inca nu e ideal, dar nu e acelasi discomfort. Si inca dupa ceva timp incepe sa fie placut.
Deci, doare ca naiba si da a nu esti pregatita nu merita.