| IoanaLollo a întrebat:

Sunt cu un băiat de ceva timp. Și vreau să îi cumpăr un cadou. Ce credeți că aș putea să îi cumpăr. El este genul de băiat cu tatuaje și percing-uri. Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
O bratara/un lantisor cu inimioara.
Gestul conteaza.
O seara buna happy

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cumpara-i parfum pentru barbati, deodorant o bratara haine sau orice ii place lui ca sa arati ca-l iubesti, pana la urma gestul conteaza exact cum a spus caramela si daca e de la tine sigur va aprecia gestul, mult succes.

| Relic a răspuns:

Daca fumeaza, i-ai un trabuc scump.
daca bea, i-ai o sticla de jack.
sau poti oricand sa ii un cutit sau o sa bie frumix. baietii adora cand le dai arme albe.
pwwwp din hauai :* :* :*

| IoanaLollo explică:

Nu fumează și nici nu bea măcar ✌