| ριтιкaa1998 a întrebat:

Sunt cu un baiat de putin timp. Am iesit weekend-ul asta nu stiu ce,a fost frumos. Noi ne cunoastem de mai mult timp chestii de genul. De obicei se plictiseste repede dar a zis ca de data asta vrea ceva pe bune si asa. Azi nu am iesit ca mi-a spus ca are treaba si totusi a zis ca iese cu cineva, probabil avea treaba cu persoana respectiva thinking
Eu sunt foarte geloasa si posesiva si vreau sa ma calmez cu toate ca e doar o zi in care nu ne-am vazut. FUNDA

2 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

„Chestii de genul" nu văd întrebarea, unde este?

| Ezeru a răspuns:

Calmeaza-te si incearca sa iti gasesti ceva de facutwinking
Nu te mai gandi la el pentru moment incearca sa iti ocupi timpul.
Ar trebui sa ai putina incredere in el nu crezi? happy