| redrouje a întrebat:

Sunt cu un baiat si vreau sa pun un stts mai deosebit si am cam ramas in pana de idei >:" vreau sa fie ceva asa mai original happy

3 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Punetzi "Crezu" la status laughing o sa il impresionezi Dumnezeiestelaughing)

| miki_9062 a răspuns:

Am talent si am vrajeala pentru orice domnisoara

nu te tine sa te indragostesti de mine

misto fusta pot sa ti; o iau eu?
tatal tau este un terorist pentru ca te-a facut o bomba sexi
mmmmmmmmm.ce vad ochii mei? ce frumoasa si cat stil ai pe tine...parca esti facuta pentru mine

sperr sa iti placa

| Marin_5335 a răspuns:

„Bate vântu',frunza-ndungă,morții mătii mii alungă... N-ai o pungă ceva mai lungă " E dintr-o melodie. "Nu-s de la Blaxie Girls cu Dear Mama, da, dar o să vin cu dientafa " Amândouă-s de la aceași melodie.