| BubleBluexD a întrebat:

Buna laughing Sunt curioasa de o chestie. Ce inseamna cand un baiat te musca :-s Cineva de la mine din clasa m'a muscat de mai multe ori de mana umar. gat etc. Si multi mi'au spus ca ma tachineaza sau chestii de genu "Te place >:" Eu nu stiu ce sa zic:-s

fundita

Răspuns Câştigător
| KimEunJung a răspuns:

Daca face asta chiar te place. Trebuie sa fii atenta si cum te priveste, cum iti vorbeste si alte semne care arata ca te-ar placea.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este ca are anumite probleme psihice.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Înseamnă că ești vampir. Bucură-te.

| xVouge a răspuns:

Eu zic ca doar de joaca. vrea sa te excite laughing Poate crede ca il placi.