| dana0702 a întrebat:

sunt Dana, si am o problema:imi place de un baiat, ne.am intalnit de cateva ori iar lui ii plac doar aventurile, nu o relatie serioasa, imi place foarte mult si nu stiu ce sa fac, sa il uit sau sa continui sa ne intalnim pe sub ascuns? spuneti-va parerea sincer!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aventura e frumoasa dar de obicei ii prieste doar lui.cand o vrea sa se casatoreasca tot asa ii va placea. tie iti place aventura? daca da vezi sa nu iasa cu ochi.

| oana_1897 a răspuns:

Parerea mea este ca daca acest baiat te place va renunta la aventurile lui... iar daca tu vei stii cum sa -l faci sa renunte e si mai bine... oricum ai grija pentru ca acesti baieti nu prea au leac...sau din pacate prea tarziu. ai grija pa pa

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Parerea mea este ca un baiat ce ii place aventura nu merita nici un sacrificiu. Nici macar nu merita sa te gandesti la el. Vei avea de suferit, iar el de castigat. Dupa ce va obtine ceea ce isi doreste (si stii la ce ma refer), te va lasa balta. E genul clasic de baiat mitocan. Dar depinde, daca tu vrei o aventura cu el doar, poti accepta o "relatie". E alegerea ta!

| PauLa.M a răspuns:

Daca vrea doar o aventura inseamna ca e vagabont..smecheras de ala...si te poate face sa suferi pentru ca are foarte multa "scoala" pe el..nu cred ca merita

| MM a răspuns:

Vrei sa fii doar o aventura pentru el? Daca tu crezi ca nu-l poti schimba, lasa-l.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă vrei o relaţie serioasă şi el nu vrea asta cred că ar fi mai bine să îl uiţi. În cazul în care o să ai o "aventură" cu el s-ar putea să ţii şi mai mult la el şi să vrei mai mult, iar dacă el nu va vrea vei suferi...