| JustShadows a întrebat:

Buna!happySunt de ceva timp pe acest site(am avut alt cont). Dar nu m-a interesat niciodata problema punctajului sau a voturilor, si raspunsurilor funny, etc.Pentru ca utilizez acest site, din pura placere, dar m-am uitat zilele astea, pe...profilul meu am constatat ca am primit voturi cum ca am dat raspunsuri amuzantebig grin Exista vreo cale prin care as putea sa vad care au fost acele raspunsuri amuzante:d, fara sa trebuiasca sa-mi iau la rand raspunsurile de pe...profil?:-s Sarut mana pentru ajutor!big grin

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Pai nu poti vedea cine direct!

daca banuiesti pe cineva ca ti-a dar stupid dai la profilul acelei persoane -undeva pe la prin dreapta scrie "ACTIVITATE". mai jos "PUNCTAJ" si a treia "Voturi date de x(acea persoana pe care o banuiesti) IN ULTIMELE 60 DE ZILE"

dai la a treia. la VOTURI DATE DE "X" IN ULTIMELE 60 DE ZILE"

Si iti apare ce voduri a dat acea persoana.

daca de ex vrei sa vezi daca ti-a dat stupid... te duci la rubrica"stupid" si scrie data si ora la care a dar stupid!

si cam atat!

trebuie sa ai instinct!

eu asa stiu!

see you!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mm nu stiu nici eu.
de obicei imi citesc raspunsurile amuzante si aflu acolo acte voturi amuzante/stupide/inteligente/fol sau ne am.

pa, pa.

| JustShadows explică:

Multumesc pentru raspunsuri, nu aveam intentia sa aflu despre cei cu"stupid", n u ma deranjeaza, daca asa mi-au fost considerate raspunsurile, as fi vrut insa, sa-mi citesc raspunsurile considerate amuzante!hee hee

| Ramona_5995 a răspuns:

Nu stiu... sad
Si eu as dori sa stiu. big grin

| 20.mvf a răspuns:

Nu ai o lista cu cele care sunt, dar poti vedea cate sunt. La profilul tau, apesi in dreapta pe tabul "punctaj" si ai un tabel acolo.