| lorennnna a întrebat:

Buna sunt din azuga si vreau sa imi cumpar iepuri aveti idee de unde?

3 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Nu prea ai de unde, n-am vazut niciun petshop in Azuga. Trebuie sa mergi pana-n Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la piata sau magazine speciale de animale...vezi daca traiai in strainatate aveai de unde lua de la carefour sau de la mall, poti gasi si unde sunt mall-uri mai mari

| TrHoribile a răspuns:

De la Petshop (magazin de animale) sunt prin orase cam rare dar cauta.Bafta fundita?