| nikollee92 a întrebat:

Buna sunt din Campulung Muscel si m-ar interesa si pe mine niste cursuri de asistenta sau facultate dar nu asa scumpa.adica intelegeti voi, sa nu trebuie bani multi.ma puteti ajuta cu niste siteuri sau dk stiti spuneti-mi si mie va roghappy

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

La facultate, ai rabdare.Aia nu costa bani multi, dar te costa timp, si trebuie sa ai o minte sa retii fiecare medicament si element in parte. Faci vreo 7-8 ani, cu facultate cu tot si cu practica.Mai bine farmacista.Si castigi si mai bine.Cursuri nu cred ca exista, numai prim ajutor eventual.