| Alleksandra a întrebat:

Sunt din galati si asi dori sa primesc informatii cu privire la salonul de frumusete "Printesa Margareta" Galati, situat pe strada Basarabiei nr. 39.Asi dori sa primesc informatii in legarura cu serveciile pe care le au, si calitatea acestora.
Acord funda.

Răspuns Câştigător
| andrushkgl a răspuns:

Eu am fost acolo de mai multe ori. Personalul e super! Conditii bune si preturile pentru toate buzunarele. In plus au si multe servicii. Eu am fost pentru tuns, vopsit si pus extensii si sunt foarte multumita. Sa-ti faci programare ca e cam aglomerat. Sper sa te fi ajutat happy