| andreutza99 a întrebat:

Sunt din navodari sunt fata si as vrea sa imi mai fac prieteni fete baieti nu conteaza am 12 ani am multi prieteni dar as vrea sa mai cunosc cine ar vrea sa fie prietena/prieten cu mine sa lase un id multumesc dau funda si voturiiiiiii

Răspuns Câştigător
| AndreeaFrancesca a răspuns:

Eu sunt din navodari ce cls esti si ce scl poate ne vedem in pauze eu sunt la scoala 2 iti trimit prin mesaj idu meu sa vb daca vrei tu eu am 11 ani sunt clasa a 5a A

3 răspunsuri:
| Ovidiu299 a răspuns:

Nu prea inteleg care este urgenta cu prietenii? Prietenii o sa vina de la sine, nu trebuie sa ii chemi tu. Ai sa vezi ca majoriotatea sunt buni de... prieteni, ...insa cand o sa ai nevoie de ajutor o sa fi pe cont propriu.

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Imi dai funsitza plsscrying

| real88 a răspuns:

Dany_devis :*