| Georgiiiiiiiii333 a întrebat:

Bună Sunt din Oltenița si vreau sa dau la facultate la economie sau psihologie problema nu e asta problema e ca daca ma duc la o facultate in București am si cu cine si am si cunostinte acolo, dar eu as vrea sa ma duc la o facultate in Constanța ( nu stie nimeni ce vreau sa fac ) dar acolo as fi singura si foarte departe de casă. Vreau sa fiu sigura de alegerea pe care o sa o fac si dupa o sa le zic. Deci, ce e mai bine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand ar fi indicat sa te hotarasti asupra a ceea ce ai dori sa devii in viata, pentru a sti sigur ce facultate ar trebui sa urmezi si dupa terminarea studiilor sa si profesezi. Se pare ca de fapt problema ta este de cu totul alta natura. Incearca sa te comporti rationalin tot ceea ce vei face. Bafta si Sanatate!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu vad de ce te ai duce in Constanta... facultatile de acolo clar nu sunt la nivelul marilor centre universitare din tara