| Alina21n a întrebat:

Sunt din Oradea, si imi place foarte mult sa desenez haine. Am destul de multe schite acasa, dar ce curs as putea urma cat de cat ieftin si in oradea daca se poate ca sa reusesc sa fac ceva cu acele idei desenate:d

4 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Un liceu de arte sau o facultate.
si eu am schite de genu`.
insa acum nu ma ajuta la nimicstraight face

| NoMusicNoLife a răspuns:

De cand vrei tu la design? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor glm:p... poti sa vii la noi la liceubig grin. mda nu stiu sigur ca poate is chestii care se fac din a 5-a si trebuie sa le stii la liceu... anyway i miss u:X

| Pepper9 a răspuns:

Stiu ca raspund destul de tarziu, dar daca vrei poti sa vii la Liceul de Arta din a 9-a.Eu sunt a 7-a la desen si nu inveti nimic despre design, asa ca ai putea veni, mai ales ca avem profi foarte buni de specialitate happy

| Alina21n explică:

Maria, sa stii ca imi placelove struck da pe Drept ma duchee hee)