| deeeeeeaaa a întrebat:

sunt din suceava si as dori sa ma transfer la un liceu in bucuresti. as dori sa stiu daca acest lucru este posibil tinand cont ca am am avut nota scazuta la purtate din cauza absentelor sad. chiar si 7 in clasa a 10 `a an in care am decazut un pic la invatatura. liceul pe care l`am facut a fost cel de informatica :-s. pls ajutati-am sad! mersi mult love struck

1 răspuns:
| Yana a răspuns:

Absolut! Este posibil sa te transferi, stai fara grija. Gandeste-te la un liceu de acolo, care sa se apropie ca si medie vorbesc de liceul in care erai tu. Ca sa te transferi intr-un liceu tu trebuie sa ai media mai mare decat a ultimului elev din clasa in care vrei sa te transferi. Intereseaza-te de un liceu si mergi si discuta cu directorul liceului respectiv( tu sau un parintethinking )

Succes!