| andreea93_9801 a întrebat:

Sunt din Timisoara si peste 1 saptamana merg la o nunta.si as vrea sa imi pun gene false. Daca stiti careva un site sau adresa unde e salonu...pls ajutati-matongue Mersii mult

1 răspuns:
| DiannaDi a răspuns:

Am vazut in cora...sau la ceva magazine.cam oriunde. poti gasi gene false, in jur de 20 si ceva de lei. au ele lipici si ti le aplici tu singura. e foarte usor sa ti le pui, si mai ales nu iti distrugi genele tale, pentru ca le pui peste ele, nu chiar pe ele. vor arata f bine!
succes si distractie placuta la nunta \dancing