| TxOcs a întrebat:

Sunt eleva in clasa a10a la Liceul Industrial de Marina Galati la profilul servicii -economie.big grin am intrat cu media 8.44 dar nu am avut examenele si acum as vrea sa ma transfer la Colegiul Economic Virgil Madgearu la acelasi profil
Oare am sanse sa mi se aprobe transferul? Tin sa mentionez ca am terminat clasa a9a cu media 8.16:d

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Ai putea intra, dar acum depinde de director daca vrea sa te accepte.
Cu aceasta medie poti intra la o clasa mai slaba de economie.
Acum alegerea ta... eu zic ca iti va fi foarte greu la Economic deoarece va trebui sa inveti calumea... nu ca la Marina!winking

| TxOcs explică (pentru DdDiX):

Nu-i problema ca o sa trebuiasca sa invat mai mult, nu ma deranjeaza sa fac cateva exercitii in plus la teme.big grin

| DdDiX a răspuns (pentru TxOcs):

Da... Pai si de ce vrei sa te transferi de acolo? Vrei ceva mai bun sau nu te-ai acomodat?

| TxOcs explică (pentru DdDiX):

Vreau ceva mai bunbig grin

| DdDiX a răspuns (pentru TxOcs):

Bravowinking Poti incerca sa te transferi. Eu zic ca ai sanse sa vii la noi in liceu.winking

| TxOcs explică (pentru DdDiX):

Buna! Am incercat sa ma transfer dar m-am dus prea tarziu si nu mai erau locuri sadVoi incerca din clasa a11a...