| Raluu_5695 a întrebat:

Sunt FAN ca-pop si al dramelor coreene si tot ce apartine de coreea big grin vreau sa stiu daca exista club online pentru fani. Funda mersi:*(app cine este fan ca si mine, sa imi de'a ID:* mersi >big grin

2 răspunsuri:
| biliana a răspuns:

Si eu sunt o mare fana, actorul meu preferat este yoo seung ho.Incearca pe koreafans

| MissVamp a răspuns:

Sunt fana uriasa a lui yoo seung ho ca si tine biliana de la o varsta asa mica joaca fara greseli! laughing ma intreb cu ce ne va mai surprinde in filmele urmatoare! nu stiu de cluburi de fan dar cand ma uit la rolul lui, el devine tot clubul de fani! bafta!