| adelina899 a întrebat:

Buna :*. Sunt fata am 17 ani si 1.60 vreau sa mai cresc macar 5 cm m-am interesat de sporturile pe care ar trebui sa le practic dar am auzit de o carte ceva de genu " cresterea in inaltime" si te poti inalta in 7 luni 10 cm :d Ati auzit de aceasta carte cunoasteti persoane care au respectat ce scria in ea si s`au inaltat? Exista vreun site unde as putea gasi si eu exercitiile scrise in carte? Fundaa :X

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică înot/volei/handbal/baschet care te pot ajuta la creșterea în înălțime, lasă cărțile comerciale!
Pa, pa.

| Marwell a răspuns:

Eu am facut niste exercitii care au avut rezultate foarte bune, am crescut peste 5 cm de la ele, uite le gasesti aici, are si in format video: http://wp.me/P3hgwB-23

| AndreeaDeeeea a răspuns:

Pai poti cauta pe youtube "8 minute pentru o crestere in inaltime cat mai buna"