| Pitic08 a întrebat:

sunt fata si am 1, 43. Ce as putea sa fac sa mai ma innalt?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Pitic08love struck! Incearca sa faci un sport precum innotul sau hanbalul.

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cati ani ai?

Depinde si de varsta ta. De obicei se calculeaza dupa varsta tatalui. Daca tacatu e inalt,te vei inalta si tu.

Si ca sa te inalti: incearca sa joci baschet, handball (daca iti place), volei, tenis, badminton sau sa inoti.
In sala de sport, vezi daca sunt niste "scari" pe pereti. De obicei ar trebui sa fie. Agata-te de alea si stai acolo cam 5 minute, daca rezisti. Incearca sa faci asta in fiecare ora de sport. Sau stai asa agatata de creanga unui pom, in fiecare zi. Sigur de vei inalta. Mai poti sari coarda.

| costelcosmin a răspuns:

Eu zic sa manînci niste legume