| trtwet a întrebat:

Sunt fata si am 13 ani, mentionez ca am secretie de 2 ani si imi vine din ce in ce mai multa sad incep sa am dureri de stomac picioare sani cap spate etc... asta ce ar insemna? credeti ca-mi va veni cilul deoarece la toate fetele din clasa mea lea venit si am ramas ultima... am de vreo 2 luni de 3 ori pe luna aceste dureri dar mereu cand le am se dovedeste presimtirile mele (ciclu) neadevarate. ce credeti? cat mai am aproximativ pana sa-mi vina?

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

O sa-ti vina, noi nu avem de unde sti cand iti vine, dar daca ai simptome nu mai e mult

| justagirl2 a răspuns:

E pe drumbig grin. stai linistita nu l astepta ca o sa te saturi de eloh go on.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vine cilul? Cine e ăla?