| Ariana2400 a întrebat:

Sunt fata si am 16 ani(1, 57m, 55, 8kg) si de o luna sunt la dieta( nu stricta). Acm cateva zile a fost ziua mea si aveam 55, 8. (am mancat o felie de tort si 2 prajituri) Credeam ca a 2a zi o sa am 56, ceva daarr am avut 55, 4(ceeee?) Nu cred ca e stricat cantarul...deci dc s-a intamplata asta?rolling on the floor)
P.s: intr o luna am slabit 4, 3kg.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te ingrasi ca macananci o zi o felie de tort si niste prajituri, te ingrasi cu timpul, poti sa-ti permiti pofte de genul ocazional daca in rest te tii de dieta

| Doloresidk a răspuns:

Greutatea variaza de la zi la zi. Depinde si cata apa ai retinut in ziua respectiva, poate ai fost mai activa si ai ars mai multe calorii. In plus, daca te abati putin de la regim o singura data nu e un capat de lume si nu se vede imediat le cantar.

| sierra1 a răspuns:

Poate ai făcut o vizită la toaletă inainte de a te cânări

| Andreeush a răspuns:

O felie de tort și două prăjituri nu înseamnă neapărat că îngrașă.
Probabil metabolismul tău a ars mai multe calorii, poate ai făcut mai multă mișcare în ultimul timp.
Ai grijă să nu devină o obsesie și să devii anorexică.