| Username269 a întrebat:

Bună, sunt fata și am 17 ani, aproape 18. Am o problemă, nu mă mai înțeleg cu ai mei și am trecut prin multe, mai ales cu un băiat din urmă…și am cunoscut un băiat dar înainte mama îmi zice să nu îmi facă relație dar tot l-am găsit pe băiatul ăsta deși eu am niște probleme din trecut.
Nu știu cum să fac să vb cu ai mei să le zic de băiatul ăsta….

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa pui mana serios pe carte ca acum ai destule de invatat pentru BAC si sa lasi baietii in pace, ca nu ai timp de ei si nici de certurile cu parintii.

Dupa ce termini cu BAC-ul ai toata liberatea din lume sa-ti faci si 10 iubiti, ca atunci nu te mai retine nimeni.

| 1onur a răspuns:

Câți ani are? Noul băiat.

| 1onur a răspuns:

Scuze recentul. Ai spus că ăla din urmă... acolo n-am înțeles...

| mariasimi a răspuns:

Aici m-am regăsit pe mine eu am 18 ani și tot așa ca tine eram gen pe la 16-17 ani dădusem de un băiat care ini sucise mințile și mna când am dat cu capul de pereți după ce s-a despărțit de mine am zis "nu mi mai trebuie relații pana la 50 de ani"? și pana la urma spune le alor tai despre el nu i ok sa le ascunzi așa ceva in fond părinți îți dau cele mai bune sfaturi, pup.