| Alexa109 a întrebat:

Buna,sunt fata si am o problema.Am găuri în buci sa zic asa. De la șold mai jos zici ca e asa ca o gaură si se cam vede urat in pantaloni. Vreau sa scap de ele dar nu stiu cum.Cine ma poate ajuta primește fundita happy

5 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Probabil ai hip dips. Cauta pe internet ca să știi mai bine despre ce vorbesc. Sunt absolut normale și majoritatea femeilor le au.

| Alexa109 explică (pentru Michaeel):

O sa caut chiar acum pe net

| Alexa109 explică (pentru Michaeel):

Stii cum pot scapa de hip dips?

| Peachdelight a răspuns:

Găuri? Adică celulita sau ce anume ca nu îmi pot imagina.
Daca te referi la celulita o poți combate consumând multe lichide, făcând sport și masata zona cu probleme.

| Alexa109 explică (pentru Peachdelight):

Nu,nu am celulita! Am asa niste găuri nu stiu cum sa zic. Uneori cand ma ridic in picioare se vede.