| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt foarte trista! Cand intru pe mess imi intra si cand vreau sa trimit un mesaj oricine are fi pesrsoara cand dau send imi apare clepsidra sta 5 secunde si dupa aia imi pare yahoo don't send si dau don't send si ies de pe yahoo! nu stiu ce e?! voi stiti? e vreun virus daca este cum il sterg!? va rog ajutati-ma!

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai incearcat sa reinstalezi messul?big grinasa mai pateam si eu cu opera dar cand il instalam din nou nu mai aveam probleme o bucata buna happy..la mine era o eroarebig grin

kratos
| kratos a răspuns:

De cand nu ai mai reinstalat sistemul de operare? Ce antivirus ai? Ce sistem ai? Daca esti din Bucuresti si esti interesata sa te ajut da-mi un PM!

| ViVi a răspuns:

Reinstaleaza yahoo
sau intra pe siteul www.meebo.com

| ing. a răspuns:

Reinstaleaza messul! Se mai intampla.;)
Daca nu : www.meebo.com
Si iti bagi id`ul si parola unde scrie yahoo;).

| alle_1861 a răspuns:

Daca nu-ti merge mess-ul incearca ebuddy, este aproape la fel.

| marie a răspuns:

Doar daca ai ceva cu smileycenter etc.sterge tot si apoi vedem, daya nu iti mai merge
dar daca vrei sa intri pe mess intra pe yahoo si vb de acolo

yoyoXx

| marie a răspuns:

Am zis bine, babe? ai smiley center? sau chestii din astea...Sterge-le,si la mine a aparut la fel sa stii, am sters din laptop si acum sunt bine mersy*,,, ai grija ca de la ele s-ar putea sa nu iti mai mearga nod32, la mine nu a mai merssad...

| DeDe_8338 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie...

reinstaleaza messenger`ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am reinstalat mesul si nu merge! o sa intru pe ebuddy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca ai virusi.