| Alexandrutza150795 a întrebat:

Buna sunt fumatoare adica am inceput saptamana trecuta de fumat si ma doare putin gatul dupa ce fumez, imi puteti spune ce este? ma doare pentru ca nu sunt obisnuita sau :-s

3 răspunsuri:
| arhanghelu a răspuns:

hee hee sfatul meu e sa te lasi de fumat...
de ce?!
1) nuai mai avea de ce sa iti faci probleme privind sanatatea
2)ai putea face altceva cu banii pe care ii dai pe tigari
Aaaaa...si crede-ma sunt si eu fumator de 7 ani, iar acum nu stiu cum sa ma las.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, mai bine te lași. Așa nu te mai doare nici gâtul, ăia 15 lei de țigări îi poți da pe altceva și elimini multe riscuri de boală.

Dar, treaba ta ce faci fiindcă.hmm mai trebuie` să zic? Oricum nu îți va păsa și cred că ești și tu suficient de documentată să ști la ce te expui.
Da, nu ești obișnuită. Încearcă niște țigări mai slabe cum ar fi Vogue sau Glamour, din astea cu nume mai feminine și mai subțiri cu un filtru mai bun.

| Supplexa a răspuns:

Pai daca nu tragi in piept, te doare gatu, daca esti si incepatoare laughing