| Lov3You a întrebat:

Buna happy sunt in calasa a VI a si imi place de un baiat. in ore se uita la mine si imi zambeste. E mai tacut dar e tare de treaba si e bun la scoala laughing Si prietena cea mai buna prietena il place crying

Ce ar trebui sa fac?

Funda!

Răspuns Câştigător
| ğözde a răspuns:

Pai? Ori te bagi tu pe el ori ea laughing. Mai bine i-ai spune ca il placi iar daca el iti raspunde la fel, e perfect. Adica, zic ca daca tot il placi, n-ar trebui sa pierzi sansa asta si apoi sa suferi pentru ca cea mai buna prietena ti l-a luat pe cel placut de tine. Acum faci cum vreibatting eyelashes. Te puuup!:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te bagi in seama cu el si sa ii spui ce simti happy iar daca prietena ta tine cu adevarat la tine, nu se va supara.
Bafta.

| ElenaSA a răspuns:

Daca se uita la tine si zambeste poate simte ceva pentru tine.Vezi care sunt sentimentele lui reale. Daca renunti la el cu gandul ca "il lasi"prietenei...S-ar putea ca lui sa nu ii placa de ea si renunti la el degeaba.

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

Haide ma, ma lasi voua la 12 ani va trebuie p***, invata acolo la scoala si lasa baietii laughing

| Asiris23 a răspuns:

Avand in vedere comportamentul lui, este clar ca va placeti reciproc. happy Nu ar trebui sa-ti ratezi sansa cu el, iar daca se leaga ceva intre voi, prietena ta ar intelege(daca nu este proasta si orgolioasa, daca se supara treaba ei, ea te pierde, nu tu pe ea) Si apropo: Oceanul e plin de pesti. :* Funda te rog>?