| Csandraa a întrebat:

sunt in clasa a 12 si nu stiu unde sa ma duc la facultate. M-as gandii sa urmez Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii in candrul Universitatii Bucuresti. Imi poate da cineva detalii despre facultate? va multumesc.

1 răspuns:
| PufoshenienexT a răspuns:

Curs facultativ de dicție Cursul de dicție va avea loc în fiecare zi de luni, între orele 18.00-20.00, în sala R3, Facultatea de Chimie.
Postat la 03.03. 2013, 11:50 de către Webmaster FJSC
Modificări orar semestrul al II-lea Varianta actualizată a orarului poate fi consultată aici.
Postat la 03.03. 2013, 11:48 de către Webmaster FJSC
Meditaţii gratuite online la FJSC Elevii care doresc să dea examen de admitere la Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării, Universitatea Bucureşti, sunt invitaţi în grupul de Facebook de la această adresă http://www. facebook...
Postat la 02.03. 2013, 00:56 de către Webmaster FJSC

Se afişează postările 1 - 3 din 108. Vizualizaţi mai multe »
Anunțuri Învățământ la Distanță

Programul tutoratelor pe semestrul al II-lea Tutorat 1, ID-IFR: 16-17 martie 2013. Tutorat 2, ID-IFR: 13-14 aprilie 2013. Tutorat 3, ID (anii 1 și 2): 18-19 mai 2013.
Postat la 23.02. 2013, 07:47 de către Webmaster FJSC
Cursurile programulului de master IFR Cursurile programulului de master IFR (Jurnalism tematic și Comunicare corporativă) vor fi ținute duminică, 16 decembrie, la Facultatea de Matematică, (Str. Academiei nr.14, sector 1, etajul 4). Cursurile programului...
Postat la 13.12. 2012, 10:42 de către Webmaster FJSC
Alegerea reprezentantului studenților ID Vă reamintim că alegerile pentru reprezentanții studenților in Senatul Universitatii au loc joi, 13 decembrie, între orele 11-17. Alegerea reprezentantului studenților ID în Consiliu FJSC va avea loc sâmbătă...
Postat la 12.12. 2012, 08:55 de către Webmaster FJS