| cuceritorul2 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 6a si imi place de o de o fata de clasa a 5 a ea e buna cu mine radem impreuna e posibil oare sa ma placa? dau FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Pandicorn123 a răspuns:

Da e posibil sa te placa, cereuis si tu numarul de tel si id de mess. intreab-o ce fel de baieti ii plac, si intr-un final spune-i ce simti pentru ea si intreab-o daca si ea simte la fel pentru tine fa tu primul pas si o sa fie cel mai bine. funda si vot?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kafeeaua a răspuns:

Daca spui ca se poarta bine cu tine si e radeti si va distrati impreuna cel mai sugur da!

| 5123fsda a răspuns:

Sanse 98% bv tie nu comportate frumos ajutot cand ai ocazia dacavrei sa o cuceresti

| kymy a răspuns:

Poate.

| MLSS a răspuns:

Daca se poarta frumii cu tine si ii face placere sa vb cu tine sa stea cu tine inseamna ca te simpatizeaza. ar trebui sa vb cu ea pe mes mai mult si sa o intrebi intr-o zi daca i-ar placea sa iasa cu tine:d si daca zice da, te placee:* bafta!

| d3LliAtHeutZza a răspuns:

Este posibil

| DeNiSs_7748 a răspuns:

Daca u ai curajul sa o intrebi intreab-o.ori inkearka sa pui pe cineva sa afle sau incearca sa te bagi cu ea si atunci o sa vezi daca se baga cu tine inseamna ca da,inkearka, si nu uita, inkercarea moarte n-arewinking astept funda si votulwinking