| PatrisuK a întrebat:

BUNA!
sunt in clasa a 7 si acum am inceput sa ma inteleg foarte bine cu un baiat.el este cel mai frumos baiat din scoala si este popular.
de la un momentan o inceput sa se comporte alfel : ma imbratiseaza, imi spune 'dar eu te iubesc de mor de aici din inimioara' si face cu ochiul. oare ma place ca mie da. foarte!
voi ce tredeti? aaaaaaaaaaaa si are iubita.

4 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Ala se cam numeste afemeiat. Nu sunt eu chiar prea foarte priceput, dar te ia de fraiera

| Aron98 a răspuns:

Uita-te mai intai daca are fite, cum trateaza alte fete si mai ales cum o trateaza p iubita sa. Daca o trateaza cu indiferenta inseamna ca poate ai sanse cu el, dar daca o sarura cand tu esti langa el sau chestii de genu, o face ca sa te faca geloasa.
Parerea mea este sa mai astepti putin sa sa ii studiezi comportamentu.

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Mult noroc cu el

| cristinad27 a răspuns:

Nu stiu eu consider ca nu trebuie sa te lasi asa tare convinsa de el si chiar data iti place testeazal intr-un fel ca sa vezi daca intr-adevar ii place de tine sper ca teama ajutat

| Biancaalone a răspuns:

Uite! Chiar daca iti place nu trebuie sa te lasi prada lui! Trateaza-l cu fundul cum s-ar zice! Daca il lasi sa te ia inbrate si chesi din astea va zice ca esti o fraiera usuratica! Fi dura si autoritara! Bine, in limita bunului simt. Vorbeste cu el dar tine-l la rece! Daca va veni la tine si ii va spune sa fi prietena lui...inseamna ca esti mai speciala in fata lui! Tine minte de la mine! Multe au forme, dar fete cu capul pe umeri mai greu gasesti!