| Theodorius1234 a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si nu stiu la ce profil sa ma duc. Mie imi place foarte mult biologia, chimia, engleza, istoria, geografia si putin mai mult matematica. La celelalte nu spun ca sunt praf, sunt putin peste medie. Exista un profil cu aceste 6 materii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinte ale naturii, adica bio-chimie.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Analfabetism funcțional: profil inexistent - "adica bio-chimie" mai și minți userul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Cu asta m-ai convins ca in ultimul hal de proasta, ilogica si neinformata.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cu asta m-ai convins ca in ultimul hal de proasta, ilogica si neinformata"

altă probă de analfabetism (mai citeste odată ce ai scris - dacă chiar tu ai reușit asta)...și violent de data asta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Draga mea, fa ceva cu timpul asta liber, ca ti s-a atrofiat creierul de cand stai in casa numai pe TPU.
Daca nu esti in stare sa-ti argumentezi raspunsurile, ocoleste-ma, stimata tuta.

5 răspunsuri:
| Tîrcolea_Gabriela_1990 a răspuns:

Bio-chimie