| raluca1234 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 8, si imi place de un coleg de clasa, dar el este influentati de cei din clasa, adica de inca doi baieti unul din cei doi ii place de mine. si el e influentat, cum in cuceresc"? funda

3 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Spune-i ca-l placi, simplu, ajunge sa-i spui o singura data. Daca nu ajunge, acorda-i mai mult interes, bate-i apropouri, vorbiti mai des, pe mess, facebook, stai langa el la unele ore, uita-te la el insistent de cateva ori. Daca nu merge...inseamna ca ori nu te place ori nu-l preocupa fetele inca laughing.

| FiTzOSsu a răspuns:

Te duci pur si simplu si ai zici VREI SA FIM IMPREUNA happy el zice da sau nu dar cred ca 100% zice da la cat esti de frumoasa happy

| silentgabyy a răspuns:

Vad la poza de profil ca esti frumoasa.ai sanse la el 99% vb cu el privat.sa nu fie acei doi baieti.si ai sa il ai doar pentru tinelaughing baftabig grin