| alina374 a întrebat:

sunt in clasa a 9 a si plac un baiat care, din pacate, place deja pe cineva, si mereu cand ma gandesc la el plang... nu stiu ce sa fac sa ma placa. Vreun sfat, ceva? OFER FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Nu ai ce sa faci.
Daca din timp nu te-a ales pe tine in favoarea ei, slabe sanse sa il mai faci acum sa se razgandeasca.
Cel mai bine ar fi sa te impaci cu ideea si sa mergi mai departe. O sa mai intalnesti multi baieti. Nu se poate rezuma totul la unul singur.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce te consumi atat? E clar ca el nu te place.Sunt atatia baieti pe lumea asta.Ce naiva esti.

| IsabelaIssa a răspuns:

O sa iti treaca. Nu merita sa plangi pentru cineva pentru ca nu e al tau si e al alteia. E ca si cum ai vazut ceva frumos in magazin si e rezervat pentru altcineva. Nu ai ce sa faci, treci mai departe. happy O sa ai tot timpul sa suferi dupa baieti, deocamdata foloseste-ti timpul inteligent.

| Drimmero a răspuns:

Altul mai bun, daca nu ti-a oferit atentie, nu te consuma pentru el, mai sunt multi baieti pe lumea asta. Asa si la noi baietii, totul este trecator, avem de unde alege din toata lumea asta!

| Florentina9210 a răspuns:

Plangi pentru un baiat? Lol, am mai auzit-o si pe asta. Atata timp cat el deja a ales pe altcineva, eu zic sa iti indrepti atentia catre alt baiat. Nu crezi ca daca si el te-ar fi placut, acum ar fi fost cu tine si nu cu acea fata?