| blabla00 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si am probleme de acnee inca de prin clasa a V-a!
Am incercat diverse creme dar nu functioneaza...
Nu mai stiu ce sa fac, nu ies si nici nu ma simt bine in pielea mea.
Toti ma evita...cred ca daca nu as avea cosuri si puncte negre viata mea ar fi diferita.tongue
cine stie orice fel de tratament nu conteaza de ce fel si ce pret are sa-mi ziceti va rog!
sunt disperatasad

1 răspuns:
| DiukOAlta a răspuns:

Nici un tratament.Incearca cu spirt.La mine merge. Daca nu incearca cu un corector pe care il gastesti in cataloagele de la Avon sau Oriflame.