| Butterfly07 a întrebat:

Sunt in clasa a XII-a si doresc sa ma hotarasc vara asta la ce facultate sa merg.Eu m-am gandit la Psihologie, intrucat ma atrage mult.As dori sa aflu mai multe detalii despre ce presupune aceasta cariera si cand voi ajunge sa am cabinet propriu.As aprecia mult daca raspunsurile ar veni din partea unuor cunoscatori in domeniu(absolventi ai acestei facultati/psihologi). Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| GreenEyed a răspuns:

Buna! Nu stiu cat de buna e ideea cu psihologia asta. Absolventii sunt asa zisii muritori de foame deoarece nu isi gasesc niciun job.Toti spun ca materia e foooarte frumoasa si interesanta dar atat. Dupa nu ai optiuni.