| madutza_ubytzik a întrebat:

Sunt in clasa a9a si m-am inscris la liceul din comuna mea, profil resurse naturale si protectia mediului. Aici nu prea se fac ore si sunt sigura ca daca raman aici nu voi lua bac-ul asa ca m-am gandit sa ma transfer la un liceu dintr-un oras din apropiere de pe semestrul al 2lea. Problema e ca nu stiu daca ma vor primi deoarece vreau sa ma transfer la profil Stiinte Sociale. Media mea de admitere a fost 8, 86. Credeti ca as putea sa ma transfer? ce acte imi sunt necesare? va rog ajutati-ma primiti fundita si voturi plzzzzzz sunt disperata

Răspuns Câştigător
| Gya_8215 a răspuns:

Poi te poti transfera numai ca trebuie sa dai o suma de nu stiu cat...siiti trebuie buletinu si un parinte sa te duci cu el...actele voastre si carnetu de note de la scoala precedenta.Succes!