| Marius1234567 a întrebat:

Bună,sunt în clasa aIX-a, deci sunt în primul an de liceu.Am în clasă niște copii de profesori care ne predau la clasă,și se observă faptul că la alte discipline se face diferența între colegi, ceea ce mă enervează. Singurul profesor care nu face diferențe între noi este cel de matematică, eu luând 10 la teză, ei 7. Eu nu mai rezist,eu învăț cel mai bine din clasă, dar cred că tot ei sunt avantajați, chiar și când nu știu nimic, ei iau note mari.Deci ce să fac?
Mulțumesc anticipat!????

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Sa faci o plangere la director. Dar esti sigur ca sunt avantajati? De unde stiu ca iau note pe nedrept? Ii asculta, nu stiu nimic si au 10?

| Marius1234567 explică (pentru aXy99):

Da,deoarece și când nu știu nimic, iau note foarte mari.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Vorbeste cu directorul scolii.