| denisa_8775 a întrebat:

sunt indragostita de un baiat care nu prea ma baga in seama.nu stiu ce sa fac. dati-mi niste sfaturi va rog. DAU FUNDA PLIZZZZ

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Stiu ew, te dai pe langa el. nu fii timida. si eu eram la fel. am inceput usor usor sa ma apropii de el, stateam numai pe langa el, aproape si nu zicea nimic. e bine sa ii dai de inteles, ca nah, cand va vedea ca il placi va fi interesatwinking

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fa rost de id-ul lui si intrati in vbhappy

| deyu1998 a răspuns:

Poi du-te si vorbeste cu el.Nu fii timida smug Nu strica daca nu incerci. Vorbeste despre ddifetire lucurui,scoala, fete, baietii laughing etc smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking ar trebui sa intri in vorba cu el, sa vorbiti pe mess, sa iesiti afr,thinking imprieteneste.te cu el si fal sa te plcthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar,pentru inceput.intra in vorba cu elsmugsucceslove struck