| fanJBfan a întrebat:

Buna!
Sunt indragostita de un baiat... ce ar trebui sa fac? suntem impreuna... dar cred ca vrea sa vada cum reactionez, pentru ca se da la toate fetele, adica, le pune mana pe fund, etc.
Trebuie sa-l las pe el sa faca primul pas... dar e si rusinos ( avem foarte multe in comun, suntem si aceeasi zodie, ne plac aceleasi lucruri, si multe altele ) dar ma enerveaza ca e distant... tu ce parere ai?

Răspuns Câştigător
| LecSiee a răspuns:

Daca esti impreuna cu el si el pune mana pe fundul altora, inseamna ca nu ii pasa de tine, de ce crezi si simte nevoia sa faca asta. daca il iubesti, vorbeste cu el despre asta, spune. i ca te doare cand vezi, spune. i ca nu poti sa stai asa. daca inca continua nu e potrivit pentru tine si nu te iubeste sad

4 răspunsuri:
| fanJBfan explică:

Multumesc pentru raspunsuri... mai astept cateva raspunsuri si apoi dau fundita... mersi

| fanJBfan explică:

Azi la scoala m-am despartit de el ( normal ca imi pare rau )... tin mult la el... asta e. asta trebuia sa se intample. oricum eu nu mai vb cu el, poate mai incearca inca o data, si prin asta o sa demonstreze ca tine la mine

| GeorgiSiAtat a răspuns:

E un fraier.happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie esti in pericol el vrea sa marcheze!