| Justdaiana a întrebat:

sunt indragostita de un tip cu 9 ani mai mare ca mine.am 17 ani juma si el aproape 26.ne cunoastem de ani buni.suntem apropiati.si de cateva luni incoace ma ia mereu in brate, ma mangaie, e foarte dragastos insa in public e cam retras uneori ma ignora,, ce fac? il ador, stiu ca suna ciudat dar asa e.please help

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

El nu vrea sa te faca de ras in public de aia se da la oparte si te lasa pe tine in pace asa cand sunteti voi 2 e altceva se simte in prim 'plan si ii place iti zic 100 % fiindca asa este big grin hai incearca sa discuti cu el macar 10 minute ai sa vezi ca ajuta si el iti va zice ce are pe suflet big grin tongue

| A12NDRA a răspuns:

Pai probabil in public ii este rusine pentru ca tu esti mai mica decat el, si ii este sa nu isi bata joc amicii de el.Eu zic sa incerci ceva cu el pentru ca sti cum se zice, dragostea nu are varsta.Insa ai grija sa nu te foloseasca pentru stim noi ce...Succes!

| Catecrs a răspuns:

Ai grija unii sunt vicleni si cine stie ce ii trece unui berbat prin minta chiar daca te gandesti ca o cunosti oe aceasta pers. de mult asta nu inseamna ca in mintea lui nu se form. idei pripite sunt cazuri ca acestea la stiri eu zic sa ai grija descopera-l si apoi poti fi cu el daca esti sugura pe tine succes. Funda