| anonimaDeLa3 a întrebat:

Sunt indragostita nebuneste de un baiat(ma place si el). Vorbeste f dragut cu mine si mi-a zis de multe ori ca tine mult la mine si ca nu vrea sa ma faca sa sufar, pentru ca suntem departe unul de altu, adica in orase diferite(13 km distanta)... Mi-a zis ca daca ar putea face ceva pentru mine ar face si multe lucruri de astea si ma alinta si intelegeti voi! Credeti ca o sa ne putem intelege la fel de bine mai mult timp, adica pana la vara, cand el se muta la mine in oras? Credeti ca o sa tina relatia asta la distanta? Va rog ajutati-ma... Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai madalina nu prea cred ca ai sanse

dar daca ai zis ca se poarta frumos cu tine...

eu iti zic sa fie doar o prietenie intre voi pana vine in orasul tau

asa poate...merge

eu ti-am daat un sfat

dar daca vrei poti incerca sa ai o relatie cu el

o sa mai vezi tuwinking

incearca sa vb cu parintii tai si cu el

sa ne spui si noua cum a mers te rogwinking

puppy dog eyes kiss pup kiss

nu uita sa ne spuiwinking

papa

funda

8 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

E cu tine in scoala? daca da va merge daca nu nu mai stiu (sa-mi raspunzi)

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai nu stiu serios relatile la distanta nu tin doar daca sunt puternice si daca aveti unul incredere in altul fiindca tu nu-l vezi nu sti ce face, daca e cu alta!
Ar putea tine dar depinde de tine, daca il iubesti cu adevarat si si el pe tine o sa tina pana la vara.
Daca vorbeste dragut cu tine inseamna ca te iubeste enorm si isi face griji pentru tine deci eu cred ca va tine... Sper sa fiti cat mai mult impreuna!

| εʟεпα a răspuns:

Da! tot ce trebuie este sa aveti incredere unul in altul.si sa nu va certati din nimicuri. spune-i sa se combine cu tine sau daca va intelegeti asa de bine asteapta sa-ti spuna el asta. daca o sa va combii. at o sa fiti f.apropiati.Lipici! :*

| Awndre a răspuns:

Pf, 13km e distanta mare?laughing
Sigur ca va tine relatia, mai ales ca voi nu sunteti departe! 13km sunt o nimica toata! Va puteti vedea in weekend-uri, in zilele libere. Totul va fi bine, incearca, ce ai de pierdut?
Funda?

| Bylok a răspuns:

Buna Madalina!

daca o sa existe comunicare si intelegere intre voi pana la vara atunci chiar cred ca relatia aceasta o sa dureze, insa eu ma gandesc daca pana atunci o sa apara o alta fata in viata lui sau daca o sa apara un alt baiat in viata ta?

insa totul depinde de cat de mult veti comunica si va veti vedea.

eu sper sa mearga aceasta relatie, nu mi-ar placea sa fiu in locul tau

pupicihappy

| anonimaDeLa3 explică:

Nu Fitza! nu este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va placeti unul pe altul si va mai vedeti cam... nu stiu sa zicem o data la 3-4 luni aveti toate sansele din lume mult noroc bft ma gasesti pe teo.connecter@gmail.com ca?

| anonimaDeLa3 explică:

Buna! Pai.nu mai este nimic intre noi! Absolut nimic.
Am aflat ca are prietena.
Cica statea cu ea asa de vrajeala.
Dar in finee...straight face
E mai muuuuult mai bine asa!
Sunt fericita fara el si discutziile "aprinse"!